x 

THULE Epos 3 (3 rattale, 13pin) rattatranspordiraam haagiseveo konksule

THULE Epos 3.jpg
Tootja Thule
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind1 190,38 €
Alghind: 1 279,98 €
Allahindus -89,60 €
Hind / kg:
Tasuta transport
3-5d.gif

THULE Epos 3 (3 rattale, 13pin)

Kahele jalgrattale mõeldud, veokonksule paigaldatav kokkupandav platvorm rattahoidik

 • Kõige mitmekülgsem jalgrattahoidik, mis sobib kõikide jalgrattatüüpidega
  Thule Epos jalgrattahoidik sobib igat tüüpi jalgratastele ning seda on kiire, lihtne ja mugav kasutada – tänu uuenduslikule teleskoop-rattakinnitussüsteemile kulub jalgrataste kinnitamiseks vähe vaeva. Rattahoidikud võimaldavad teil kinnitada ratast hõlpsalt kõikjale raami või tagaratta külge, pakkudes teile palju kinnitusvõimalusi. Saate kuni kaks jalgratast suvalises järjekorras peale ja maha laadida – toetatud on igat tüüpi raamid ja kujud, sealhulgas elektrijalgrattad, maastikurattad, krossirattad ning poritiibade ja raamidega jalgrattad.

  Kõige olulisemad on üksikasjad
  Thule Epos on loodud selleks, et saaksite kasutada maksimaalselt jalgrattal veedetud aega koos nutikate lahendustega, mis muudavad jalgrataste kasutamise lihtsaks. See on transportimise ja ladustamise hõlbustamiseks täielikult kokkupandav ning pagasiruumile juurdepääsemiseks kallutatav. Rattahoidik on loodud teie jalgrataste eest hästi hoolt kandma – suurepärase rattasõidu tagavad suur vahe rataste vahel, võimalus vedada eriti pika teljevahega rattaid ja kinnitada suuri rehve.

  Muutke kogemus mitmekülgsemaks
  Oleme valmistanud suurepäraseid tarvikuid jalgratturitele, kes armastavad oma jalgratast. Saate liikvel olles reguleerida või parandada oma ratast kasutades parandushoidikut Thule Epos Bike Repair Holder ja kaitsta oma ratast varguste eest kasutades lukku Thule High Grade Lock, mille on väljatöötanud valdkonna liider ABUS. Jah, me saame aru, et elektrirattad kaaluvad palju. Seetõttu pakumegi kokkupandavat kaldteed Thule Epos Foldable Loading Ramp, mis võimaldab raskeid jalgrattaid hõlpsalt peale- ja mahalaadida.

Omadused

 • Ühildub kõigi jalgrataste ja elektrirataste tüüpidega - igat tüüpi jalgrataste ja elektrirataste kiire ja lihtne peale- ja mahalaadimine. Patenteeritud teleskoopiline rattahoidik koos pöörleva raamiga ja terastugevdusega rihmad kinnituvad rattaraami või tagaratta külge..
 • Suur kandevõime - ühe jalgratta kohta 30 kg kandevõime võimaldab transportida raskeid elektrijalgrattaid.
 • Suur vahe rataste vahel - 25 cm vahemaa jalgrataste vahel vähendab jalgrataste kokkupuute ohtu.
 • Tehtud pikkade teljevahede jaoks - pikad rattahoidikud võimaldavad hõlpsalt transportida jalgrattaid, mille teljevahe on kuni 1350 mm.
 • Suurte rehvide lihtne kinnitamine - põrkmehhanismiga pumba pandlad ja rattarihmad kuni 8 cm rehvide hõlpsaks kinnitamiseks (kuni 13 cm rehvid koos eraldi müüdava tarvikuga).
 • Täielikult kokkuklapitav kujundus - mugavaks paigaldamiseks, käsitsemiseks ja hoiustamiseks täielikult kokkuklapitav.
 • Lihtne juurdepääs pakiruumile - kui jalgratas on kinnitatud, pääseb pagasiruumi juurde kasutades nutikat jalapedaaliga kallutajat. Ilma jalgratasteta pääseb pagasiruumi ilma kallutamata.
 • Kiire paigaldamine - tänu isestabiliseerivale kinnitile saab jalgrattahoidikut enne pingutuskäepideme sulgemist hõlpsasti ning kiiresti veokonksule kinnitada ja reguleerida.
 • Hõlpsaks transportimiseks - integreeritud kandesangad jalgrattahoidiku ergonoomiliseks transportimiseks.
 • Suurepärased tarvikud - saadaval on lai valik uuenduslikke tarvikuid, nagu Thule Epos Bike Repair Holder Thule High Grade Lock, mis on arendatud ABUS-e poolt turvalisuse suurendamiseks (tarvikud müüakse eraldi).
 • Lukud turvalisuse tagamiseks - saate jalgrattad hoidiku külge ja hoidiku auto külge lukustada (lukud on komplektis kaasas). Koos ABUS-iga välja töötatud Thule High-Grade Lock müüakse eraldi lisaseadmena.

 

Tehnilised andmed  
Jalgrataste maksimumarv 3
Kandevõime 60 kg
Jalgratta maksimaalne kaal 30 kg
Mõõtmed 91 x 126 x 22 cm
Mõõtmed kokkupandult 91 x 27 x 75 cm
Kaal 22.7 kg
Sobivad raamimõõtmed 22-90 mm
Suurim rehvilaius 3-tolline (koos Thule XXL Fatbike Wheel Straps 4,7-tollisega)
Suurim rehvisuurus (läbimõõt) 29"
Suurim teljevahe 1350 mm
Eemaldatavad raamihoidikud Ei
Jalgratastevaheline kaugus 25 cm
Süsinikraamiga ühilduv Jah
Rataste kinnitamine reguleeritavatele hoidikutele Pump buckles
Kallutatav (koos jalgratastega) Jah
Sobib välise varurattaga autole Jah
Tagatuled Jah
Toitepistmik 13-pin
Ühildub süsteemiga One Key System Jah
Hoidiku lukustamine auto külge Jah
Värv Black

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210