x 

Üldtingimused

hobiSPORT.ee kasutamistingimused

Käesolevad tingimused reguleerivad hobiSPORT.ee vahendusel teostatavat ostu-müügitehingute korda. Muudes osades tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

1. hobiSPORT.ee on õigustatud käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajahetkel muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad internetileheküljel www.hobiSPORT.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või avaldamise hetkel. 

1.1. Tulenevalt ülemaailmsetest tarneraskustest ja hindade etteteatamata muutustest tarnijate juures jätab hobiSPORT endale õiguse muuta tellitavate (hobiSPORDI laos mitte olevate) kaupade hindasid jooksvalt, st ka pärast kliendi poolset tellimuse tegemist. Sellisel juhul teavitame tellimuse teinud klienti sellest viivitamatult ja lepine kokku kas uues hinnas või tehingu tühistamises.

2. Kõik hinnad internetileheküljel www.hobiSPORT.ee on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Mõningad valikud toodete juures võivad hinda muuta. Sellisel juhul kuvatakse muutust valiku juures.

3. Pildid toodete juures on illustratiivsed.

4. Tellimuse vormistamine

4.1.Kui oled välja valinud sobiva kauba ja koguse klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.

4.2. Ostukorvi sisu saate üle vaadata klikkides lingile "Ostukorv". Seal saate ka muuta tellitavate esemete hulka, muuta tarneviisi või tarneaadressi.

4.3. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. hobiSPORT.ee ega postifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebaõigsusest. Tellima asumiseks klikkige lingile "Arvet vormistama".

4.4. Kui andmeid ei ole vaja muuta valige Teile sobiv transpordi viis.

4.5. Vaata lõplikult üle kaubad, kogused, hinnad, aadressid jne. Kui oled tutvunud teeninduse tingimustega tee vastavasse kasti linnuke ja kliki klahvi „Kinnita tellimus”

5. Toodete eest tasumine

5.1. Vali makse vormistamiseks järgmiste võimaluste vahelt: Montonio pangalingid, Modena - maksa kolmes osas lisatasudeta, PayPal, ESTO Järelmaks või maksmine arve alusel.

5.2. Makse aluseks olev tellimuse kinnitus saadetakse Teile elektronpostiga. Palume enne tasumist kontrollida, et tellimuse kinnituses sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuse sisule. Tasuda saab panga ülekandega (meie rekvisiidid). Hiljemalt järgmisel tööpäeval saadetakse Teile ka arve. 

5.3. Tellimust hakkame menetlema hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast arve laekumist.
Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole arvel näidatud summat tasunud 14 päeva jooksul alates arve väljastamisest.

5.4. Tellimuse täitmise tähtaeg on neli nädalat alates arve laekumisest. Laos oleva kauba saadame välja laekumisele järgneval tööpäeval.

6. Toodete tarnimine

6.1. Tooted tarnitakse Teie poolt valitud viisil.

6.2. Juhul, kui Teie poolt tellitud toote puhul ilmneb, et toote tarnimine lubatud tähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel esimesel võimalusel. Samas anname teada ka uue tarne tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.

7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

7.1. Juhul, kui tooted Teile ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul peale tarnet oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada, saates elektronposti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. vastavasisulise teate koos arve numbriga, oma arvelduskonto numbri ning kontaktandmetega. Toote tagastamisel ei tagastata Teile transpordikulu.

7.2. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis ja seda ei tohi olla kasutatud.
Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.

8. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

8.1. Kauba vastuvõtmisel vaadake üle kauba vastavus tellitule. Kui Te ostsite hobiSPORT.ee-st kauba, mis osutus nõuetele mittevastavaks, siis vahetame selle arve olemasolul välja 30 päeva jooksul.

8.2. HobiSPORT.ee ei vastuta:

8.2.1. Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

8.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

8.2.3. toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.

8.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saatke vastav teade esimesel võimalusel elektronposti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hobisport.ee vaatab kaebuse läbi 7 päeva jooksul alates selle saamisest ning teavitab Teid võimalikust lahendusest.

8.4. Garantiist tulenevad õiguste ja kohustuste osas juhindume Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

9. Muud tingimused

9.1. Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja hobiSPORT.ee vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest 

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210